Skip to main content

Pravá talianská pizza v Spišskej Novej Vsi !

Pizza menu

Najlep┼íia pizza v meste ­čŹĽ

S rados┼ąou V├ís poz├Żvame na jedine─Źn├Ż gastronomick├Ż z├í┼żitok, ktor├Ż v├ím odnesie chu┼ąov├ę bu┼łky priamo do ­čç«­čç╣ Taliansk├Żch uli─Źiek.
Na┼íe nad┼íenie┬án├ís motivovalo k roz┼í├şreniu menu o to najpopul├írnej┼íie jedlo na svete┬á–┬áPizzu.
Pizzu┬áV├ím v na┼íej re┼ítaur├ícii pripravujeme so starostlivos┼ąou a l├ískou, aby ste si tak mohli vychutna┼ą autentick├Ż k├║sok Talianska.

Na┼íe ÔŁĄ´ŞĆ┬ápatr├ş aj┬ápizza peci, ktor├í je skuto─Źn├Żm pokladom tejto re┼ítaur├ície. Je to pr├íve v nej, pre─Źo sa na┼ía┬ápizza st├íva jedine─Źnou. Pizza pec je ┼ípeci├ílne navrhnut├í tak, aby dosiahla┬árovnomern├║ teplotu a vytvorila dokonal├Ż hrub├Ż k├┤r─Źek a m├Ąkk├║, chrumkav├║ stredov├║ ─Źas┼ą, ak├║ pozn├íte z talianskych ul├şc.

V na┼íej re┼ítaur├ícii v Spi┼ískej Novej Vsi sa venujeme pr├şprave cesta s maxim├ílnou starostlivos┼ąou, preto┼że ver├şme, ┼że kvalitn├ę cesto je z├íkladom skvelej pizze

Db├íme na tradi─Źn├ę postupy a vyu┼ż├şvame len najlep┼íie suroviny, ─Źo zaru─Źuje, ┼że na┼íe cesto bude v┼żdy chrumkav├ę a chutn├ę.┬á

Ka┼żd├Ż detail, od kvasenia a┼ż po odpo─Źinok cesta, m├í pre n├ís ve─żk├Ż v├Żznam, aby sme v├ím mohli serv├şrova┼ą dokonal├║ pizzu ­čĄî.